Powrót

Projektowanie Stron Internetowych

Jednym z głównych filarów naszych specjalizacji jest projektowanie stron internetowych. Doświadczenie nauczyło nas, że profesjonalnie zaprojektowana i wykonana strona internetowa ma duży wpływ na działania potencjalnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy strony internetowe dla najbardziej wymagających odbiorców.

Pierwszym krokiem do promocji biznesu w Internecie jest niewątpliwie stworzenie profesjonalnej strony internetowej – co w obecnych czasach jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Wraz ze wzrostem popularności i dostępności urządzeń mobilnych wyszukiwanie informacji trwa kilka sekund, dlatego nie możesz pozwolić sobie na brak obecności w sieci.

Analiza konkurencji, strategia, konsultacje oraz wstępne prototypy strony zwiększają efektywność konwersji jednocześnie utrzymując atrakcyjny wygląd serwisu. Pomożemy Ci osiągnąć cele oraz zbudować solidny wizerunek Twojej Firmy. Stawiamy na partnerską współpracę, na zrozumienie potrzeb Klienta aby jak najlepiej dobrać rozwiązania.

System CMS
Umożliwiający intuicyjną i samodzielną edycję zawartości strony internetowej – np. Edycję treści, zdjęć, zawartości menu, tworzenie kontentu podstron.

Responsive Design
Idąc z duchem czasu, każda strona internetowa wyświetlana jest poprawnie na urządzeniach mobilnych – dostosowuje się automatycznie do rozmiarów ekranu urządzenia.

Hosting/Serwer
Lata współpracy z usługodawcami pozwoliły nam na oferowanie wraz z projektem strony internetowej atrakcyjne ceny naszych wieloletnich partnerów.

Wsparcie
Po realizacji zlecenia udzielamy roczne wsparcie techniczne oraz pomoc. Możemy również zaopiekować się twoim serwisem, realizując usługę aktualizacji stron Naszych Klientów.

Współpraca z nami to czysta przyjemność

Brief i Zapytanie

ZAPYTANIE
I BRIEF

Umowa i zaliczka

UMOWA
I ZALICZKA

Dostarczenie Materiałów

DOSTARCZENIE
MATEIRAŁÓW

Projektowanie Graficzne

PROJEKTOWANIE
GRAFICZNE

Programowanie / Druk

PROGRAMOWANIE / DRUK

Well Done

WELL DONE

Zatrudnij Nas!

Spraw by klient był z Ciebie dumny.

Opisz czego potrzebujesz a my przyotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.
DARMOWA WYCENA